Joe-životopis

7. února 2011 v 19:57 | gossip |  jonas
Věk: 21
Datum narození: 15.08.1989
Místo narození: 
Casa Grande, Arizona, USA
Znamení: 
Lev   
Výška: 
178 cm
Člen skupiny: Jonas Brothers
Celým jménem Joseph Adam Jonas (známý jako Joe Jonas)se narodil 15. 8. 1989 v Casa Grande, v Arizoně, jako druhý syn hudebníků Kevina a Denise Jonasových. Má další tři bratry: nejmladšího Frankieho,Nicka a Kevina.

Má rád zábavu a je komediantem. To je taky důvod, proč se jako malý zajímal o jiné věci než jeho bratři. Měl sen stát se komikem, ale postupem času se dal na hudbu, které se věnuje na sto procent. Spolu s bratry Nickem a Kevinem vystupuje ve skupině The Jonas Brothers jako zpěvák, ale umí hrát i na kytaru a klavír.

Miluje vystupování a jednou se chce věnovat jak zpěvu, tak i herectví. Zatím jsme ho mohli vidět ve filmu Camp Rock, kde si zahrál Shana Greye. Dále taky v TV pořadech, ale ty se většinou vysílali jenom v Americe. Nyní se připravují filmy, kde si zahraje i se svými bratry - např. Camp Rock 2 nebo Walter the Farting Dog.

-můj osobní názor na Joe:Já si myslím,že Joe má docela dobrý vkus,hlavně styl.Jeho styl je vellice ulítlý a crazy.Hlavně velice barevný.Má rád veliké brýle(hip hop)-někdy i bez sklíček.Myslím si,že Joe má opravdu veliký talent na hraní a na zpěv.Má dobrý projev a dokáže i pobavit.Na konzertech do opravdu dokáže rozbalit,když skáče z podia(určitě si to všichni dokážete přředstavit).
Toto je jeden z nejnovějších stylů JOE!!Tady Joe vypadá velice dobře co myslíte??=)

A toto to je moc!!=D
Tady máte starého Joe....

Joe Jonas je  "Sexy každém věku special": střední Jonas Brother je trio sériového monogamista s hvězdičkou. Chodil a Camilla Belle, Taylor Swift, Demi Lovato a Ashley Greene. Jiní v soutěži: Zac Efron, Rob Pattinson, Chace Crawford, Prince Harry, Andrew Garfield & Cory Monteith(Tento článek je opsán z blogu na kterém nebyl zdroj)
Joe stále nosí velké brýle, které si vzal na Grammy. Joe Jonas přecházel chodník v Los Feliz, Kalifornii, na středeční oběd.(K obrázku pod)
Joe is dancing =)It is very funny=D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama