Únor 2011

Superstar

27. února 2011 v 21:27 | Gossip |  news
-Tak už je to zase tady-Superstar.........
Určitě se na to minimálně polovina z vás dívá,ale zajímalo by mě jaký na to máte názor vy??::::
-Velmi mě zaujali dva chlapci.Jeden z nich se jmenuje Matěj Kubec,který už má svůj klip Odcházíš,který najdete bud na facebooku pod jeho jménem(Matěj Kubec) a nebo na jeho stránkách Mattpardus.com......
-Matěj je velice pohledný,kromě zpěvu atké tancuje a věnuje se modě.My really life..

27. února 2011 v 19:05 | Gossip |  order
-Můj život je jenom pár věcí.Je to rodina,jídlo,pití,ELLE,nákupy,kamarádi a moje blogy.....brzy tu bude můj nový blog o módě


Emo...?

27. února 2011 v 18:37 | Gossip |  order
-Tak to je fakt nejvíc.
-Ted sem prolézala celý internet a hledala něco o čem bych sem mohla napsat a napadlo mě,že napíšu o Emo.Hledala jsem vhodný článek a místo toho jsem našla okopírované článka jeden za druhým a nebo z wikipedie.
-A tak mě napadlo psát o tom proč píšem články na blog.Já si myslím,že by se články měli psát o tom co si ostatní lidé myslí a o tom co je zajímá.Měli by s článkem trochu pracovat a napsat svůj názor.Někdo na můj názor má zase jiný názor.Ale nechápu proč tedy psát články o něčem co si najd na wikipedii a nebo na jiných 300 blogách.Fakt nechápu.Zeptata bych se na váš názor na tohle,ale vy se mnou moc nekomunikujete tak už mi je to trapne.Ale psát si sem zatím ještě můžu :) .....
-Nevím ty lidi prostě nechápu a asi nepochopím!!!!
-Já pracuju s články tak,že bud napíšu úplně vlastní článek,nebo si ho najdu (většinou bývá o Janas ,ale ted bude o všem,ale také o Jonas-bývá v angličtině)a ten článek v AJ si celý přeložím do ČJ a napíšu podle sebe a nebo si ho najdu na blogu nebo webce a napíšu ho podle sebe ,ale kopírovat články to fakt nechápu...


Bruno Mars

27. února 2011 v 18:13 | Gossip |  celebrity
Bruno Mars
-Vím,že jako čtenáři mého blogu se mnou moc nekomunikujete,ale chtěla bych se zeptat jaký je váš názor na to co sem pdala o Bruno Marsovi??
-Snažím se s vámi navázat kkonverzaci.....:)

bruno_mars.jpg

Bruno Mars I LOVE HIM

27. února 2011 v 17:06 | Gossip |  celebrity
-Dneska jsem četla článek na který jsem také měla svůj názor.Autorka psala o Adamovi Lambertovi,že není fér,že grammy má Mars a né on.Tak jsem jí také napsala co si myslím.Podle mě to fér je a je to tak jak to být mělo.Lambert zpívá slušně,ale zjevně né tak slušně jako Bruno Mars.To je zase můj názor. Tad máte na této stránce-http://adam-lambert-cz.blog.cz/1102/a-vitezem-grammy-je
-Bruno Mars
P20392852_20110214_050307_CAPM326.jpgZpěvák s grammy.!!
-Bruno Mars se vyhnul žalobě i přes to,že se přiznal k nezákonnému vlastnění kokainu.
-Minulý rok v září Bruno Marse zadržela policije s touto drgou.Čerstvý držitel ceny Grammy za nejlepší mužský hlas neunikl rocni podmince,pokute 2000 dolarů, 200 hodinám veřejné práce a stálé návštěvy psichologa.:(
-Rosudek vycházel z dohody Peter Hernandez(Bruno) s žalobcem,což je v americe běžné.Kdyby Mars zapíral jenom by si to zhoršil vzhledem k důkazům,které úřady měli.Policie u něho našla sáček s kokainem při prohlídce kopely v hotelu Hard Rock.Advokát spěváka slíbil,že Mars bude po dobu podminky sekat dobrotu.Pokud podmínečný trest vyprší a Mars neudělá nic nezákonného( za tu dobu) bude jeho čin dokonce vymazán ze rejstřík....
-Mars je vycházející hvězdou na nebi Americké populární hudby.Jeho skladba Just the Way you are a dobutové album Doo-Woops & Hooligans dobývá amaerické,britské a začíná i české hitparády.
Názor-Když jsem tento článek dočetla byla jsem opravdu překvapena,že by Bruno něco takového udělal.Je ůj nejoblíbenější zpěvák a tak mě to u něj dhodně překvapilo,ale na druhou stranu si myslím,že to bylo pod stresem.Za jakých okolností a proč jsem nikde nenašla,ale opravdu to nemůžu ani hádat,protože to nevím.!!:D :PAle myslím si,že Bruno to už nikdy neudělá.Ale co já mohu vědět ...:)

Heh lidi!!

9. února 2011 v 23:54 | gossip |  my blog
Hej lidi já fakt nwm co s váma je ,ale pokud zejtra nebudu mít aspon tri komentáře ,myslím ,že tento blog asi ukončím.Dneska vás tu bylo 8 a nikdo nic neokomentoval bez vašich názorů to můžu zabalit.Tak prosím komentujte!!!

Komenty::::

9. února 2011 v 22:37 | gossip |  my blog
Tak abych tu zavedla náké to komentování:
1.Napište jestli se vám líbí můj blog?
2.Co by jste na něm chtěly?
3.Jestli sem mám dávat zprávy(jako aby mi chodili zprávy co mi napíšete)?
4.Budete na můj blog chodit prvidelně?
5.Chtěli by set nejaké sooutěže o věci s Jonas Brothers?

Nick-životopis

9. února 2011 v 22:34 | Gossip |  jonas
NICK JONAS
Věk: 18
Datum narození: 16. 09.
1992
Místo narození: Dallas, Texas, USA
Znamení: Panna   
Výška: 175 cm
Člen skupiny: Jonas Brothers, The
Nick je ve znamení panny. Narodil se v Texasu, 16.9. 1992. Miluje hraní golfu a baseballu. Zřejmě to bude maminčin mazánek, protože v Bravu Girl na otázku: Jakému typu holek neodoláte (otázka byla i pro starší batry) odpověděl: Té, která je dobrá pro mojí mamku. V pokoji má obrázky amerických prezidentů. Nesnáší tancování. K narozeninám by si přál: Ford Mustang GT. Písnička S.O.S. je právě jeho dílem. Na Jetixu v Jonas Brothers žijí svůj sen, kluci přiznali že právě Nick je nejlepší z kapely. I Frankie řekl že ho má nejradši. A nejhorší nakonec. Až do chvíle mi vrtalo hlavou kde vzal ten náhrdelník, víte tu jakoby vojenskou známku co má skoro vždycky na krku, ale teď už to bohužel vím. Nicky má cukrovku. Kvůli tomu si to nechal vyhotovit. Alespoň ale jedno pozituvum: Díky své cukrovce je v nějakém fondu, který pomáhá dětem se stejnou nemocí. P.S. Nazívají se "Disney" kapelou:)

Nick Jonas se už od útlého věku prostavil na Broadway, ale až v roce 2005 si ho všiml Greenberg a když se s ním seznámil a jeho dvěma staršími bratry Josephem a Kevinem, založili společně skupinu The Jonas Brothers. Jejich první píseň byla Mandy,ale jejich CD se neuchytilo, pak další píseň, která se proslavila více byla Year 3000. Jejich první album It's About Time sice nebylo debutové,ale z 50000 kusů se jich prodalo 40000.

Nick, Joe a Kevin mají ale ještě nejmladšího bratra Frankiho.

Když zakládal spolu s bratry skupinu bylo mu 13 let, Joemu bylo 16 a Kevinovi 18 let. Dnes jsou o 3 roky starší a na svém kontě mají už třetí nejnovější album s názvem A Little Bit Longer. Zatim se do České republiky nedostaly.

The Jonas Brothers se objevili také v jednom z dílů Hannah Montany. V roce 2008 byl se svými bratry k vidění ve filmu Tábor Rocku, ve kterém hrál jednu z hl. rolí Joe Jonas

Nick chodil se známou zpěvačkou a herečkou Miley Cyrus.

-MŮJ OSOBNÍ  NÁZOR NA NICK:já si myslím,že Nick je nejhezčí ze skupiny Jonas Brothers,ale jako zástupkyně blogu nemohu dělat Nicka nejduležitějším =).Nick má krásný hlas a krásné výšky.Vzhleedem k tomu,že je nejmladší tak si myslím,že z nich bude asi nejméně známí -díky tomu,že na roly hlavního zpěváka se dostal těsně před solovou karierou Joa a proto neměl šanci proslavit se třeba jako JOE!!.
Tady vypadá Nick velice mužně.Tak jako by šel na nějakou konferenci.
Nejhezčí fotka co jsem našla =)


Kudrlinky
Foto z natáčení !!!Nejsladší písnička toto kdyby mi někdo zazpíval na Valentýna <3

Joe-životopis

7. února 2011 v 19:57 | gossip |  jonas
Věk: 21
Datum narození: 15.08.1989
Místo narození: 
Casa Grande, Arizona, USA
Znamení: 
Lev   
Výška: 
178 cm
Člen skupiny: Jonas Brothers
Celým jménem Joseph Adam Jonas (známý jako Joe Jonas)se narodil 15. 8. 1989 v Casa Grande, v Arizoně, jako druhý syn hudebníků Kevina a Denise Jonasových. Má další tři bratry: nejmladšího Frankieho,Nicka a Kevina.

Má rád zábavu a je komediantem. To je taky důvod, proč se jako malý zajímal o jiné věci než jeho bratři. Měl sen stát se komikem, ale postupem času se dal na hudbu, které se věnuje na sto procent. Spolu s bratry Nickem a Kevinem vystupuje ve skupině The Jonas Brothers jako zpěvák, ale umí hrát i na kytaru a klavír.

Miluje vystupování a jednou se chce věnovat jak zpěvu, tak i herectví. Zatím jsme ho mohli vidět ve filmu Camp Rock, kde si zahrál Shana Greye. Dále taky v TV pořadech, ale ty se většinou vysílali jenom v Americe. Nyní se připravují filmy, kde si zahraje i se svými bratry - např. Camp Rock 2 nebo Walter the Farting Dog.

-můj osobní názor na Joe:Já si myslím,že Joe má docela dobrý vkus,hlavně styl.Jeho styl je vellice ulítlý a crazy.Hlavně velice barevný.Má rád veliké brýle(hip hop)-někdy i bez sklíček.Myslím si,že Joe má opravdu veliký talent na hraní a na zpěv.Má dobrý projev a dokáže i pobavit.Na konzertech do opravdu dokáže rozbalit,když skáče z podia(určitě si to všichni dokážete přředstavit).
Toto je jeden z nejnovějších stylů JOE!!Tady Joe vypadá velice dobře co myslíte??=)

A toto to je moc!!=D
Tady máte starého Joe....

Joe Jonas je  "Sexy každém věku special": střední Jonas Brother je trio sériového monogamista s hvězdičkou. Chodil a Camilla Belle, Taylor Swift, Demi Lovato a Ashley Greene. Jiní v soutěži: Zac Efron, Rob Pattinson, Chace Crawford, Prince Harry, Andrew Garfield & Cory Monteith(Tento článek je opsán z blogu na kterém nebyl zdroj)
Joe stále nosí velké brýle, které si vzal na Grammy. Joe Jonas přecházel chodník v Los Feliz, Kalifornii, na středeční oběd.(K obrázku pod)
Joe is dancing =)It is very funny=D

Kevin a Danielle

7. února 2011 v 16:09 | Gossip |  jonas
   Kevin a jeho žena Danielle oslavili své první výročí svatby návštěvou Magic Kingdom v Lake Buena Vista,Florida v neděli 19. prosince.
   Rocker Kevin se svojí kráskou vypadali velice štastně a zamilovaně a fotky z návštěvy byli okouzlující (jsou na nich společně s Popelkou a Princem před jejich hradem).
   Pár se oženil 19. prosince v Oheka zámku Long Island,New York,a oslava prvního výročí byla velkolepá.

Komentujte!!!lidi=D

7. února 2011 v 15:55 | GOSSIP |  my blog
NO TAK LIDI!!!
Ahojte všichni chtěla bych taky slyšet váš názor...dneska ráno jsem se koukla na svůj blog a měla jsem tu 3 lidi...a žadnej komentář ...pls pls lidi chtěla bych slyšet tky váš názor tak pls komentujte a v článku ZAČÍNÁM...máte taky anketu(tak pls hlasujte)=)

Začínám!!!!=*

6. února 2011 v 19:30 | GOSSIP |  my blog
!!Takže je to tady .....!!
Chtěla bych tu ted travit každý den al nevím jestli to bude možné.Za prvé bych trašně chtěla poděkovat NETI,která mi dělala designa tak nějak všechen základ na blogu-moc mco moc děkuju.
Jo a když už ted všechen základ mam tak zejtra (v pondělí) začnu dělat články a ve středu oficiálně spustím svůj blog.Byla bych moc ráda kdyby jste mi pomohli získat conejvíce čtenářů.
Bohužel nechci žádná SB.Byla by to pro mě práce navíc můžu se s vámi domluvit jestli by jsme si mohli každý den navštěvovat blogy,ale nevím jak to budu prvních pár měsíců zvládat.
Jo a mám tady rubriku můj blog a v té bude spoustu anket a možná během měsíce i soutěží o trička a  další věci Jonas Brothers.
V rubrice order budou zajímavosti a okolnosti o všem kromě JB.
                                                                                 Doufám že se vám můj blog líbí =)